Sve opklade uživo  
Statistika
Zvuk
75' - Japan U20
75'   Japan U20: 6. Korner
30'   Torpedo-M Sdysshor Vladimir: 2. Žuti karton
3'   CS Luceafarul O.: 1. Korner
74'  Japan U20
5. Korner
73'  Japan U20
4. Korner
78'  Kaya FC
1. Crveni karton
27'  Shinnik-M Yaroslavl
4:0
75'  Costa Rica U20
1. Korner
72'  Trabzon Idman. (Ž)
1. Žuti karton
33'  Shanghai Sipg
1:1
31'  Jiangsu Sainty FC
1. Žuti karton
Fudbal
Fudbal
Tip  
Preostalo vreme  
Sledeći gol  
Gol. od sada +/-  
Fudbal
Turska
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
75'
Trabzon Idman. (Ž)
0:4
Besiktas AS (W)
0.5
+14
Fudbal
Medjunarodni mečevi - Klubovi
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
35'
Shanghai Sipg
1:1
Jiangsu Sainty FC
1.5
+25
 
1. poluvreme
0.5
 
PV
Liaoning Whowin FC
0:5
1 FC Cologne
2.5
+1
Fudbal
Internacional - mladi
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
78'
Costa Rica U20
1:1
Portugal U20
0.5
+17
75'
Uruguay U20
1:0
Japan U20
0.5
+19
Fudbal
Rusija
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
30'
Shinnik-M Yaroslavl
4:0
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
 
 
1. poluvreme
 
Fudbal
Rumunjska
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
3'
CS Luceafarul O.
0:0
CS Mioveni
+
 
1. poluvreme
 
Fudbal
Ukrajina
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
32'
FC Rokita
2:0
FC Y.A. Vosrkla Polt.
3.5
+4
 
1. poluvreme
0.5
 
Fudbal
Kazahstan
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
79'
Shakhter Karagandy
1:0
FK Atyrau
0.5
+15
46'
Ordabasy Shymkent
0:0
FC Kairat Almaty
1.5
+17
Fudbal
Gruzija
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
32'
Chikhura Sachkhere
2:0
Dinamo Tbilisi
+25
 
1. poluvreme
0.5
 
Fudbal
Filipini
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
80'
Global FC
2:1
Kaya FC
0.5
+11
Fudbal
Vietnam
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
50'
Than Ksvn (Ž)
0:1
GT Thai Nguyen (Ž)
1.5
+15
Fudbal
Bangladesh
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
35'
Jamal Dhanmondi
0:0
Mohammedan Dhaka
1.5
+5
 
1. poluvreme
0.5
 
Tenis
Tenis
Tip  
Osvojen set  
Rezultat u setu  
Ukupno setova +/-  
Tenis
АТФ
1
2
1
2
 
 
 
+
-
2.Set
Zverev, M.
1:0
Isner, J.
 
0 : 0
 
2.5
+13
2.Set
Elias, G.
1:0
Del Potro, J. M.
 
3 : 3
 
2.5
+16
2.Set
Thompson, J.
0:1
Khachanov, K.
 
4 : 3
 
2.5
+16
1.Set
Kyrgios/Reid
0:0
Baker/Mektic
 
3 : 4
 
2.5
+8
3.Set
Opelka, R.
1:1
Mayer, L.
 
4 : 2
 
+7
3.Set
Mcdonald, M.
1:1
Gabashvili, T.
 
3 : 5
 
+4
2.Set
Pella, G.
1:0
Polmans, M.
 
3 : 5
 
2.5
+8
1.Set
Janvier, M.
0:0
Ruud, C.
 
6 6 : 6 4
 
2.5
+6
2.Set
Ymer, Elias
0:1
Satral, J.
 
1 : 0
 
2.5
+8
2.Set
Diez, S.
0:1
Sousa, P.
 
1 : 3
 
2.5
+8
1.Set
Otte, O.
0:0
Djere, L.
 
4 : 4
 
2.5
+8
1.Set
Kudla, D.
0:0
Ojeda Lara, R.
 
5 : 2
 
2.5
+8
Tenis
WTA
1
2
1
2
 
 
 
+
-
3.Set
Dodin, O.
1:1
Doi, M.
 
3 : 2
 
+13
1.Set
Maria, Tatjana
0:0
Shvedova, Y.
 
1 : 4
 
2.5
+15
3.Set
Gavrilova, D.
1:1
Kulichkova, E.
 
3 : 4
 
+14
Košarka
Košarka
Tip  
Poluvreme  
Hendikep  
Ukupno poena +/-  
Košarka
Gruzija
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
PV
BC Sokhumi
55:48
BC Olimpi
0:7.5
185.5
 
Košarka
Philippines
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
3/4
P. Star Hotshots
54:47
Meralco Bolts
0:8.5
197.5
+7
Rukomet
Rukomet
Tip  
Poluvreme  
Hendikep  
Ukupno golova +/-  
Rukomet
Rusija
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
PV
Sungul
10:17
Ugntu-Vnzm
9.5:0
56.5
+
Odbojka
Odbojka
Tip  
Osvojen set  
Rezultat u setu  
Ukupno setova +/-  
Odbojka
International
1
2
1
2
 
 
 
+
-
2.Set
Montenegro
0:1
Russia
 
1 : 3
 
3.5
+5
 
Predstojeće
6h
24h
Svi
Top
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Tip  
PV / Set / Trećina  
Više / Manje +/-  
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
08:30
Racing de Bafoussam
Fudbal
Astres FC de Douala
 
08:35
Copil, M.
Tenis
Ivashka, I.
2.5
+4
08:43
Kozlov, S.
Tenis
Stakhovsky, S.
2.5
+4
08:45
Bolelli, S.
Tenis
Marterer, M.
2.5
+4
08:45
Bublik, A.
Tenis
Polansky, P.
2.5
+4
08:50
Linette, M.
Tenis
Garcia, C.
2.5
+5
08:50
Tsitsipas, S.
Tenis
Sakharov, G.
2.5
+4
08:50
Edmund, Kyle
Tenis
Simon, G.
2.5
+2
09:00
Zanaco
Fudbal
Wydad AC Casablanca
2.5
+18
09:00
Kedah
Fudbal
PBDKT T-Team
2.5
+3
09:00
Selangor Pkns
Fudbal
Johor D. T. FC
2.5
+3
09:00
Caps United FC
Fudbal
Union Sportive Médina D'alger
2.5
+18
09:00
Perak FA
Fudbal
Sarawak
2.5
+3
09:00
Selangor FC
Fudbal
Pahang FA
2.5
+3
09:00
Terengganu FA
Fudbal
Uitm FC
2.5
Terengganu FA - Uitm FC
+3
09:00
PDRM
Fudbal
PKNP FC
2.5
PDRM - PKNP FC
+3
09:00
Felda United
Fudbal
Melaka
2.5
+3
09:00
Berlocq, C.
Tenis
Tsonga, J.-W.
2.5
+4
09:00
Fucsovics, M.
Tenis
Napolitano, S.
2.5
+4
09:00
Bjelorusija U20 (Ž)
Košarka
Velika Britanija (Ž)
125.5
Bjelorusija U20 (Ž) - Velika Britanija (Ž)
+1
09:00
Potaissa Turda
Rukomet
CSM Bucuresti
53.5
+2
09:00
Dinamo Bucuresti (W)
Rukomet
Universitatea Resita (W)
52.5
+2
09:00
Austrija
Odbojka
Grcka
 
09:00
Portugal
Odbojka
Belgija
 
09:00
Denmark
Odbojka
Switzerland
 
09:00
Turkey
Odbojka
Azerbaijan
 
09:10
De Loore, J.
Tenis
Gojowczyk, P.
2.5
+4
09:15
Stebe, C.-M.
Tenis
Tipsarevic, J.
2.5
+5
09:15
Mathieu, P.-H.
Tenis
Gonzalez, Alejandro
2.5
+4
09:30
Bertens, K.
Tenis
Beck, A.
2.5
+5
09:30
Basic, M.
Tenis
Rublev, A.
2.5
+4
09:30
Kamke, T.
Tenis
Trungelliti, M.
2.5
+4
09:30
Češka (Ž)
Odbojka
Srbija (Ž)
 
09:45
Tanta FC
Fudbal
Al Moqawloon Al Arab
2.5
+3
10:00
SSD Monza 1912
Fudbal
A.C. Mestre
2.5
+3
10:00
Klahn, B.
Tenis
Fratangelo, B.
2.5
+4
10:00
Daniel, T.
Tenis
Pecotic, M.
+1
10:00
Melzer, G.
Tenis
Millot, V.
2.5
+4
10:00
Kovalik, J.
Tenis
Vanni, L.
2.5
+4
10:00
Novikov, D.
Tenis
Quiroz, Roberto
2.5
+4
10:00
AO Faros Keratsiniou
Košarka
Iraklis Saloniki
155.5
AO Faros Keratsiniou - Iraklis Saloniki
+1
10:00
Ufa-Alisa (Ž)
Rukomet
Agu-Adiif (Ž)
51.5
+2
10:30
AS Vita Club
Fudbal
Mamelodi Sundowns
2.5
+18
10:30
New Star de D.
Fudbal
Apejes de Mfou
2.5
+3
10:30
Feutcheu FC
Fudbal
Canon Sportif de Yaounde
2.5
+3
10:30
Eding Sport FC
Fudbal
Colombe FC
2.5
+3
10:30
Goerges, J.
Tenis
Witthoeft, C.
2.5
+5
10:30
Gonzalez, M.
Tenis
De Greef, A.
2.5
+4
10:30
Hamou, M.
Tenis
Kavcic, Blaz
2.5
+4
11:00
FCM Targu Mures
Fudbal
CS Voluntari
2.5
+16
11:00
CS Afumati
Fudbal
CSM Metalul Resita
2.5
+3
11:00
FK Suduva Marijampole
Fudbal
Vmfd Zalgiris
2.5
+16
11:00
MSK Zilina B
Fudbal
Lokomotiva Zvolen
2.5
+3
11:00
Rivers United FC
Fudbal
FUS de Rabat
2.5
+14
11:00
Spisska Nova Ves
Fudbal
FC Nitra
2.5
+3
11:00
Partizan Bardejov
Fudbal
MFK Skalica
2.5
+3
11:00
SKF Sered
Fudbal
Lok. Kosice
2.5
+3
11:00
FC STK 1914 Samorin
Fudbal
FC VSS Kosice
2.5
+3
11:00
Tatran Liptovsky Mikulas
Fudbal
FK Pohronie
2.5
+3
11:00
FC Dunarea Calarasi
Fudbal
Chindia Targoviste
 
11:00
FC A. Clinceni
Fudbal
ACS Polit. Timisoara
2.5
+3
11:00
Pyunik Yerevan FC
Fudbal
Shirak Gyumri FC
2.5
+3
11:00
Haupa
Fudbal
Tervarit
Haupa - Tervarit
+1
11:00
Giannessi, Ales.
Tenis
Donati, M.
2.5
+4
11:00
Masur, D.
Tenis
Krajinovic, F.
2.5
+4
11:00
Gombos, N.
Tenis
Uchiyama, Y.
2.5
+2
11:00
Estonija
Odbojka
Romania
 
11:15
Panionios Athens
Fudbal
FC Paok Thessaloniki
2.5
+31
11:15
FC Dinamo Minsk
Fudbal
FC Shakhter Soligorsk
2.5
+3
11:30
Ludogorets Razgrad
Fudbal
Botev Plovdiv
2.5
+16
11:30
Vaasa PS
Fudbal
FC Ilves
2.5
+29
11:30
Rovaniemi Palloseura
Fudbal
JJK Jyvaskyla
2.5
+29
11:30
Kuopio PS
Fudbal
Seinajoen JK
2.5
+29
11:30
EIF
Fudbal
OPS
2.5
+16
11:30
Apoel Nicosia FC
Fudbal
Apollon Limassol FC
2.5
+17
11:30
Salpa
Fudbal
Espa
2.5
+3
11:30
Jyty
Fudbal
PIF Parainen
2.5
Jyty - PIF Parainen
+3
11:30
Rogers, S.
Tenis
Wang, Q.
2.5
+5
11:30
Wickmayer, Y.
Tenis
Putintseva, Y.
2.5
+5
11:30
Darussafaka SK
Košarka
Banvit BC
155.5
+2
11:30
Lukoil Academic Sofia
Košarka
BC Beroe SZ
161.5
+1
11:30
Cherno More IG
Košarka
Rilski Sportist
168.5
+1
11:30
Argentina (W)
Košarka
Belarus (W)
127.5
Argentina (W) - Belarus (W)
+1
11:30
Germany
Odbojka
Ukraine
 
11:45
KS Stal Ostrow
Košarka
Stelmet Zielona Gora
155.5
+1
12:00
Floro
Fudbal
Fana
2.5
+3
12:00
Flekkeroy
Fudbal
IK Start
2.5
+3
12:00
Skeid Fotball
Fudbal
Stromsgodset
2.5
+3
12:00
Smouha SC
Fudbal
Recreativo Do Libolo
2.5
+11
12:00
Ullensaker/Kisa
Fudbal
Alta IF
2.5
+3
12:00
Talaea El Gaish
Fudbal
El Nasr Taadeen
2.5
+3
12:00
Jerv FK
Fudbal
Bryne FK
2.5
+3
12:00
Kfum Oslo
Fudbal
Baerum SK
2.5
+3
12:00
FC Levadia U21
Fudbal
FC Infonet II
2.5
+3
12:00
Grorud IL
Fudbal
Elverum
2.5
+3
12:00
Toronto FC II
Fudbal
Richmond Kickers
2.5
+3
12:00
FC Dnepr Mogilev
Fudbal
FC Brest
2.5
+3
12:00
Landskrona Bois U19
Fudbal
Mjallby AIF U19
+1
12:00
Aasane Fotball
Fudbal
FK Fyllingsdalen
2.5
+3
12:00
Byaasen Toppfotball
Fudbal
Aalesunds FK
2.5
+3
12:00
Berdych, T.
Tenis
Chung, Hyeon
2.5
+5
12:00
Wawrinka, S.
Tenis
Dutra Silva, Rogerio
2.5
+5
12:00
CSU Atlassib Sibiu
Košarka
CSM Oradea
145.5
+1
12:30
Torns IF
Fudbal
KSF Prespa Birlik
2.5
+3
12:30
Chicago Sky
Košarka
Washington Mystics
165.5
+1
13:00
Eskilstuna Utd DFF (Ž)
Fudbal
Kvarnsvedens IK (W)
2.5
+3
13:00
Tartu FC Santos
Fudbal
FC Elva
2.5
+3
13:00
Joki
Fudbal
LPS
2.5
Joki - LPS
+3
13:00
Stumbras Kaunas
Fudbal
Atlantas Klaipeda
2.5
+16
13:00
Chaco For Ever
Fudbal
Villa Mitre
2.5
Chaco For Ever - Villa Mitre
+3
13:00
HC Erlangen
Rukomet
Balingen/Weilstetten
53.5
+10
13:00
TSV Hannover
Rukomet
SC DHfK Leipzig
52.5
+10
13:00
Fuchse Berlin
Rukomet
SC Magdeburg
55.5
+10
13:00
Rhein-Neckar Lowen
Rukomet
TVB 1898 Stuttgart
53.5
+10
13:15
Kapa/United
Fudbal
PPJ
2.5
Kapa/United - PPJ
+3
13:30
Panathinaikos Athen
Fudbal
AEK Athens FC
2.5
+31
13:30
IFK Lidingo
Fudbal
BKV Norrtalje
2.5
+3
13:30
IFK Haninge
Fudbal
Rynninge IK
2.5
+3
13:30
Fenerbahce SK
Košarka
Tofas Bursa
158.5
+2
13:30
R. Gunners Oberwart
Košarka
WBC Raiffeisen Wels
147.5
+1
13:30
Elitzor Kfar Saba
Odbojka
VC Bnei Herzliya
Elitzor Kfar Saba - VC Bnei Herzliya
 
14:00
GO Audax EC (W)
Fudbal
Vitoria PE (W)
2.5
+3