Archiwum wyników: Czechy Krajsky Prebor

Rok: 2015 | 2016 | 2017
< 
Kalendarz tydzień 24 (12. - 18. czerwiec 2017)
 > 
pozostałe tygodnie

Czechy

Krajsky Prebor 
środa, 14.06.
Wynik
1
X
2
11:32
FC Irp Cesky Tesin - Polanka
4:2 (2:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
FC Irp Cesky Tesin - Polanka
12:34
Jindrichuv Hradec - FK Protivín
2:0 (2:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
Jindrichuv Hradec - FK Protivín
czwartek, 15.06.
Wynik
1
X
2
11:37
FK Chlumec N/C - FK Jaromer
4:1 (3:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
FK Chlumec N/C - FK Jaromer
12:03
Admira PR B - Uhelne Sklady
0:3 (0:2) 
0,90 
0,90 
0,90 
Admira PR B - Uhelne Sklady
12:05
MS Brno - Boskovice
0:3 (0:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
MS Brno - Boskovice
piątek, 16.06.
Wynik
1
X
2
11:30
Provodov - Kelc
3:2 (2:2) 
1,35 
5,50 
5,00 
Provodov - Kelc
11:34
FK Mutenice - Bosonohy
1:4 (1:2) 
1,45 
5,00 
4,20 
FK Mutenice - Bosonohy
12:01
SK Dablice - FK Ujezd Nad Lesy
1:1 (0:0) 
2,25 
4,30 
2,25 
SK Dablice - FK Ujezd Nad Lesy
12:04
Zamberk - Chrudim B
0:1 (0:1) 
4,00 
4,50 
1,55 
Zamberk - Chrudim B
12:33
SK Batov 1930 - FC Strani
2:0 (1:0) 
3,00 
4,80 
1,70 
SK Batov 1930 - FC Strani
sobota, 17.06.
Wynik
1
X
2
8:02
Cholupice - FK Dukla J. Mesto
2:7 (0:5) 
0,90 
0,90 
0,90 
Cholupice - FK Dukla J. Mesto
8:04
Luhacovice - Vigantice
6:5 (3:2) 
0,90 
0,90 
0,90 
Luhacovice - Vigantice
10:33
Moravske Budejovice - TJ Jaromerice nad Rokytnou
3:1 (1:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
Moravske Budejovice - TJ Jaromerice nad Rokytnou
11:00
Sobeslav - Dacice
1:0 (1:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
Sobeslav - Dacice
11:00
SK Slany - AFK Tuchlovice
2:1 (0:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
SK Slany - AFK Tuchlovice
11:01
SK LIbcany - Provodov
3:1 (3:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
SK LIbcany - Provodov
11:02
Senov - SO Bruntal
3:0 (1:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
Senov - SO Bruntal
11:04
Detmarovice - Vendryne
6:2 (2:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
Detmarovice - Vendryne
11:33
Roznov PR - Bystrice Pod Host.
1:1 (1:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
Roznov PR - Bystrice Pod Host.
niedziela, 18.06.
Wynik
1
X
2
10:32
Pribysla - Okrisky
1:5 (0:2) 
0,90 
0,90 
0,90 
Pribysla - Okrisky
10:58
Rmsk Cidlina - FC Slavia HK
0:0 (0:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
Rmsk Cidlina - FC Slavia HK
11:02
SK Zbraslav - Treboradice
3:4 (0:2) 
0,90 
0,90 
0,90 
SK Zbraslav - Treboradice
11:04
FK Krnov - Bridlicna
2:0 (1:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
FK Krnov - Bridlicna
11:04
Tj Lazne Belohrad - FK Kostelec N.O.
0:3 (0:2) 
0,90 
0,90 
0,90 
Tj Lazne Belohrad - FK Kostelec N.O.
11:06
SK Lhota - SK Hvozdnice
4:2 (0:1) 
0,90 
0,90 
0,90 
SK Lhota - SK Hvozdnice
11:34
TJ Stitna Nad Vlari - Frystak
3:0 (1:0) 
0,90 
0,90 
0,90 
TJ Stitna Nad Vlari - Frystak
Kupon 

Wsparcie

  • Metody płatności
  • Pomoc / FAQ
  • Słownik zakładów
  • Dział Obsługi Klienta
Dział Obsługi Klienta
Czat na żywo!

Zwycięzcy Tygodnia

  • Mu...a
    11.405,83 $
  • Al...o
    9.855,36 $
  • Do...n
    7.067,16 $
  • Er...o
    6.964,23 $
  • Ad...n
    5.173,05 $

Strona mobilna

teaser
Dostęp do kompletnego programu zakładów teraz w Twoich dłoniach!
Kursy
Dziesiętny (1,23)
image
Proszę czekać
Twój kupon jest właśnie przetwarzany

Ostatni gwizdek - Sesja zakończona

Weź swoje zakłady gdziekolwiek jesteś!

  • Uruchom swoją przeglądarkę mobilną i otwórz ten link:
  • m.rivalo.com

Szybka - łatwa - zawsze w Twojej kieszeni!

Proszę czekać
Pracujemy nad zapytaniem